Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?

Uzun yıllardır havuz ekipmanları satışı ve uygulaması, havuz kimyasalları satışı ve uygulaması ile havuz bakımı konusunda hizmet vermekte ve uygulamakta olan firmamız Çeşme Havuz & Spa kalitesi ve servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.
Bölgemizde yılda 200 üzerinde havuzun bakımını görevinde etkin, eğitimli ve nitelikli uzman kadrosu ile gerçekleştirmekte olup müşteri memnuniyeti açısından sektörde hak ettiği yerini almıştır.

2008 yılı itibari ile proje tasarımı, uygulama ve havuz inşaatları yaparak kurumsallaşma ve markalaşma yoluna girdik. Teknolojiyi yakından takip ederek, araştırmacı, modern ve estetik anlayışı benimseyip çözümler sunarak üretmeye devam etmekteyiz.

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine ve sağlığına dikkat etmek, bununla beraber kendini sürekli yenilemek en önemli ilkelerimizin başında gelir. Yaptığımız tüm işlerde doğayı korumak, doğal dengeyi bozmadan yapmak esas ilkemizdir. Bunun yanı sıra sektördeki konumumuzu koruyarak ve kontrollü büyümeyi sürdürerek topluma istihdam sağlamak hedefimizdir.
Hızlı, profesyonel, rekabet yaratacak, kolay uygulanabilir, iş ortaklarımızın kalite düzeyini ve karını arttırıcı yeni ürünlerle çözümler sunarak, müşterilerimizin standartlarını artırmak ve geliştirmek hedeflenmektedir.

Modern teknolojiler kullanarak yüksek kalite ve standartlarda ürün sağlamak; tüm alanlarda daima yenilikçi sistemlerle ve etik çalışma anlayışı ile hizmet vermek.
Beceri, bilgi ve tecrübeleriyle hem kaliteli ürün hem de uygulama hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar trendlerini belirleyen, partner firmalarına bu yolla değer yaratmayı ilke edinmiş; gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan “Yüzme Havuzu İnşaat” firması olarak hizmet sunmak.
Çeşme Havuz & Spa’nın vizyonu “Doğayı, Doğal Dengeyi Bozmadan” olarak özetlenebilir.

Call Now ButtonBizi Arayın
Whatsapp
Whatsapp